Maandagmorgen in alle vroegte waren de klusjesmannen Albio en Steevo van Klus & Co reeds op stap. Eén doel voor ogen, werk vinden. Ze hadden gehoord dat er in de Vrije Basisschool de Ourodenberg magische ideeën te oogsten waren die zij dan wel dit jaar konden omvormen tot magische droommachines. Ze staken er dus hun hoofd eens binnen en vonden maar liefst een 40-tal enthousiaste kinderen die wel wilde meehelpen aan het bedenken van die droommachines.
En dat deden ze dan ook. Er werd ijverig getekend, gegumd en gekleurd. Daarna zijn ze elk stuk voor stuk op een stoel geklommen en hebben fier hun ontwerpen toegelicht. Hierdoor was het achteraf makkelijk om een grote verkiezing te organiseren. Iedereen mocht om beurt een sterretje plakken op de machine waarvan zij dachten dat dit de leukste zou zijn om verder uit te werken.
En dat was MEGA spannend! Er waren drie ideeën met evenveel stemmen. Dus er kwam een tweede stemronde aan te pas. Wil jij ook weten welke gekozen werden? Wel blijf ons dan volgen. Kom zeker snel terug! We zullen weldra (heel snel dus) hier tekeningen posten over hoe het maken van de droommachine nu verder zal gaan.
