Groot nieuws! Mymachine tentoonstelling in het Koninklijk Paleis in Brussel

Met grote eer en dankbaarheid kondigen we een mijlpaal in de geschiedenis van MyMachine aan. Op uitnodiging van de Koninklijke Familie mogen we een tentoonstelling organiseren in het Koninklijk Paleis in Brussel.Deze prestigieuze locatie vormt een prachtig decor voor onze missie, die begon met een simpel idee: de creativiteit van elk kind verdient het om serieus genomen te worden.

130.000 bezoekers krijgen de unieke kans om een ​​selectie werkende prototypes van Droommachines te bewonderen, bedacht door kinderen in de lagere school, ontworpen door studenten hoger onderwijs en gebouwd door leerlingen in het technisch/beroeps secundair onderwijs.

Bezoekers kunnen verschillende zalen van het paleis verkennen, waaronder de Troonzaal, waar de expositie van MyMachine te zien zal zijn.

Deze tentoonstelling werd mede mogelijk gemaakt dankzij deze fantastische partners:

De expo is geopend van 3 juli tot en met 16 augustus 2026. Als u een bezoek wilt brengen, moet u snel handelen, want het Koninklijk Paleis verwacht dat de 130.000 tickets snel uitverkocht zullen zijn.

Alle praktische informatie, inclusief hoe u tickets kunt kopen, vindt u via deze link:
Bezoek het Koninklijk Paleis — Bezoek Koninklijk paleis